Támogatás
Támogatás
Támogatás

2026-ban is győzhet a Fidesz, elmennek a libsik az országból – Sivalkodnak a 444-en

0 megjegyzések
Facebook

Most hirtelen minden szar szerintük. Itt éltek 12 éve, észre sem vették, hogy 12 éve is a Fidesz kormányzott, és nem mentek sehova.

Most hirtelen menni akarnak.

Itt a 444 sivalkodáscunamijának címe:

 

Ennyi elég is. Elég ránézni az arcokra, a videót és a tartalmat nem mutatjuk, mert nem fogjuk ezeket reklámozni. Annyi elég, hogy sivalkodnak a vereség miatt…. még mindig.

Úgyse mennek sehova! Csak az arcuk nagy! Ha pedig mennek, hát sebaj, ’26-ig reméljük úgy elfelejtik Magyarországot, hogy szavazni is elfelejtenek külföldről.

Nem kár értük.

Cseppet sem.

 

 

mindenszo.hu

 

 

Add tovább!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.