Támogatás
Támogatás
Támogatás

Futóbolondok. A politikai hulla felült, és megszólalt – Maki Zaj megint megszólalt: most az EURÓ-val kapcsolatban okoskodott – Pedig jobb lenne, ha meg sem szólalna

0 megjegyzések
Facebook

Teljesen mindegy mit mondott, de újra megszólalt a politika hulla.

De most komolyan: mit akar ez a brutálisan megbukott politikai hulla? Erre szokták mondani, hogy felült a halott.

Felült a politikai halott, és rögtön Orbánozott, meg elmondta 50x hogy „akormánylopakormánylopakormánylopakormánylopakormánylopakormánylopakormánylopakormánylop”, utána még okoskodott az EURO-ról, aztán függöny.

Ez a csávó tényleg nem érti, hogy VÉGE?

MAKI: VÉGE VAN MÁR! Elbuktál! Megbuktál! Nem kicsit, nagyon!

Fogd be az arcod, vége van már, politikai hulla vagy. Baromi nagy politikai hulla.

 

 

mindenszo.hu

 

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

 

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.