in ,

Farkasházy megint sírhat – „Megjöttek a magyarok!” – Így köszöntötte Orbán Viktor az EB-re kijutott magyar válogatottat

A miniszterelnök közösségi oldalán posztolt, miután Magyarország Bulgária vendégeként játszott 2-2-es döntetlent.

A magyar labdarúgó-válogatott kijutott a jövő évi, németországi Európa-bajnokságra, mivel Bulgária vendégeként 2-2-es döntetlent játszott csütörtökön a zárt kapus szófiai selejtezőmérkőzésen. A hosszabbítás utolsó pillanatában Aleksz Petkov öngólja magyar Eb-részvételt eredményezett. A magyar sikerre Orbán Viktor is reagált, aki egy képet tett közzé hivatalos Facebook-oldalán, amelyhez azt írta:

Csont nélkül az EB-n. Végre!”

(Mandi)

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

BRÉKING! Kijutottunk az Eb-re! – a 97. percben szereztek öngólt a hazaiak: Bulgária – Magyarország 2-2