Támogatás
hétfő, április 28, 2025
Támogatás
Támogatás

Az a tépett magyar zászló – Ma az EU az elnyomó hatalom és (megint) a magyarok a lázadók

0 megjegyzések 97 megtekintés

A magyarok örök lázadók és nincs ezzel semmi baj. A magyar szív nem mindenkiben dobog olyan erősen, de ha ki kell állnunk egy jó magyar ügyért (szabadság, függetlenség, szuverenitás), mindig lesz annyi magyar, aki ellenáll és lázad. 

Ma az elnyomó, nemzetközi mainstream, a neomarxista woke irányzat ellen kell lázadni. Az eltörlés „kultúrája” ellen kell lázadni. Világszerte tönkre akarják tenni a gyermekek lelkét: korán kell kezdeni (már az óvodákban), hogy a pusztítás minél nagyobb legyen.

Ma az EU ellen kell lázadni: elnyom, zsarol, fenyeget, jogot tipor, véleményt tilt. A rendszerük pedig velejéig romlott, korrupt.

Ellen kell állnunk törvénnyel, szóval, nemzeti és nemzeti alapon szerveződő nemzetközi (pl. MCC) mozgalmakkal és cselekedettel az elnyomó neomarxista eszmékkel szemben. Az EU már nem egy gazdaságilag országokkal együttműködő rendszer, hanem egy nagybirodalmi politikai zsaroló gépezet, amit a Globalogazdi irányít, lefizetett képviselők által.

 

Ezért lázadnunk kell nekünk, magyaroknak.

Mi vagyunk a homokszem a gépezetben.

Mi vagyunk a tüske a köröm alatt.

Mi vagyunk a bot a küllők között.

 

De ezt már a Miniszterelnök Úr is megmondta (a videó onnan indul):

 

Március 15 az örök magyar lázadás ünnepe, a nemzeti oldal ünnepe, a jobboldal ünnepe.

Most is szabadságharcot vívnak a magyarok, a magyar kormány támogatásával, Orbán Viktor vezetésével. 

 

Tépett, szakadt az a magyar zászló, de még mindig lobog és lobogni is fog!

Magasba a zászlókat, mutassuk meg ennek a nemzetközi csürhének, hogy hol lakik a magyarok Istene!

 

 

mindenszo.hu

 

 

 

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

 

Figyelem!

Veszélyben a munkánk, veszélyben a mindenszo.hu!

Mint arról már beszámoltunk, teljesen jogtalanul, és oktalanul a Facebook korlátozta a negyvenezres Facebook oldalunkat. Az elérésünk teljesen lecsökkent, szinte a nullára.

Alternatív módokon is próbálunk hozzátok eljutni, ezért arra kérünk téged is, segítsd a munkánkat, ha teheted, kövess minket a többi közösségi médiában is, mindegyiken szintén naprakész információkhoz, hírekhez juthatsz:

 

TELEGRAM csatornánk, itt tudsz csatlakozni hozzá:
Telegram – Alkalmazások a Google Playen

TWITTER oldalunk, itt tudsz csatlakozni hozzá:

Twitter Clearance, 54% OFF | www.ingeniovirtual.com

 

REDDIT oldalunk, itt tudsz csatlakozni hozzá:
ArtStation - Reddit Logo Study

 

VK oldalunk, itt tudsz csatlakozni hozzá:
Fájl:VK.com-logo.svg – Wikipédia

Kövess minket az alternatív Facebook oldalunkon is, itt tudsz csatlakozni hozzá:

Download Facebook (FB) Logo in SVG Vector or PNG File Format - Logo.wine

 

 

 


 

 

Támogasd munkánkat egy lájkkal! Köszönjük!

 


 

 

 

 

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.