Támogatás
péntek, május 9, 2025
Támogatás
Támogatás

Kérdezzük meg Magyar Györgyöt, miért nem segédkezik a Pesti úti idősotthonnál?

0 megjegyzések 3 megtekintés

Már több mint 40 halott van a Pesti úti idősotthonban, és sorra jelentkeznek az elhunytak áldozatai a médiában. No, nem az RTL klubnál, meg a 444-nél, mert azok a botrány óta szinte egy szót nem írnak erről a döbbenetes, tragikus botrányról. Nyilatkoztak a Hír Tv-nek, a Ripostnak, a Tv2-nek, és az origo.hu-nak is, és egyre durvább dolgok, súlyos törvénysértések, akár élet kioltására alkalmas cselekmények is történhettek.

Kérdezzük meg naivan: hol van ilyenkor Magyar György? Miért nem védi az áldozatok igazát, és miért nem biztatja pereskedésre az elhunytak hozzátartozóit? Most, amikor tényleg felháborító, valóban botrányos dolgok történnek Budapesten, ami perekért, és igazságért kiált, hol van ilyenkor Magyar György? Netán politikai alapon válogat, mikor pereskedik és mikor nem? Netán csak a pénz szagát szereti, az igazságot nem (Gyöngyöspata)? Netán ő csak akkor szeret pereskedni, amikor erre utasítást kap valakitől, és Magyarországba lehet beletaposni?

Hol van ilyenkor ez a hétpróbás gazember?

 

mindenszo.hu

 

Oszd meg másokkal is!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.