Támogatás
Támogatás

Nagyon jó a műsor! Egymást gyepálja Budapesten a Momentum és a DK!

0 megjegyzések
Facebook

Tényleg jó a műsor! Orbán Viktornak volt igaza: a szórakozásról az ellenzék biztosítja a közönséget.

A tisztelt publikum pedig jól szórakozik. Nagyon jól. Talán még sosem szórakoztunk ilyen jól.

 

Hogy mi az alaphír? Ez:

Óriási botrány a Városházán – Karácsony Gergely úgy döntött, hogy határozatképtelenség miatt nem tartja meg a mai Fővárosi Közgyűlést

 

 

És mi történt ezután? Hát egymást gyepálja a DK és a Momentum, valahogy így:

 

Egyszerűen tökéletes! Üssétek csak egymást, ez így a jó!

Reméljük eltart az önkormányzati választásig ez a csihi-puhi!

 

Csak így tovább, fiúk!

 

Remekül szórakozunk!

 

mindenszo.hu

 

Add tovább!

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.