Támogatás
vasárnap, május 11, 2025
Támogatás
Támogatás

Szóval ezért tolják Krúbit és Azahriahot – Agyhalál és agymosás: szavazati jogot adna a Momentum az általuk agymosott 16-17 éveseknek

0 megjegyzések 26 megtekintés

lkotmánymódosítással adna szavazati jogot a Momentum a 16-17 éves fiataloknak.  Az ellenzéki párt szerint a nemzetközi példák is alátámasztják, hogy ez a korosztály érett arra, hogy szavazati jogot kapjon. A TizenX aláírásgyűjtésbe is kezdett a siker érdekében – hangzott el az ATV Híradójában.

A javaslatra a Fidelitas a csatorna híradójának úgy reagált:

a Momentum ötlete kampányfogás, és nem a fiatalokról szól, hanem a párt politikai túléléséről. Valamint arról, hogy az EP-ből ne pottyanjon ki a Momentum.

(Mandi)

 

 

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.