Támogatás
szombat, április 19, 2025
Támogatás
Támogatás

Salvini Orbán Viktor védelmére kelt: Sok embernek van közös képe kínai vezetőkkel vagy akár Putyinnal

0 megjegyzések 38 megtekintés

Matteo Salvini, olasz belügyminiszter a Corriere della Serának adott interjút. A lap print kiadásában megjelent cikkben Salvinit arról is kérdezik, szerinte van-e helye Orbán Viktornak az európai jobbközépben az után, hogy Hszi Csinping kínai és Vlagyimir Putyin, orosz elnökkel készített közös fotót. 

Az olasz politikus erre csak annyit felelt:

„Sok embernek van fotója kínai vezetőkkel vagy akár Putyinnal, köztük néhány elsőrangú államférfinak tartott olasz politikusnak is.”

Az Európai Unió országainak vezetői közül többen is kritikával illették Orbán Viktort, amiért tárgyalt Vlagyimir Putyinnal. Sokan elfelejtik, hogy Olaf Scholz német kancellár a háború kitörése után egyenesen Moszkvába utazott, hogy tárgyaljon Putyinnal a békéről. Egyes uniós tagországok pedig túlzottan is közeli kapcsolatban állnak Oroszországgal. Elég csak például az osztrákokra gondolni, akiket nemrég az a vád ért, hogy üzleti szempontból továbbra is Putyinék oldalán állnak.

 

(Mandi)

 

 

 

 

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.