Támogatás
Támogatás
Támogatás

Négy éve még a teljes baloldali vezetés lemondott – Jakabék most Makira mutogatnak – Jó kis bűnbak lett belőle

0 megjegyzések
Facebook

Féltek. Mindenki félt a baloldalon. Ezért nem álltak be a kampányban sem Maki mögé, mert ha vége a választásoknak, és bukta van, akkor nekik is bukni kell. Ezért nem voltak Maki mögött.

 

Emlékszik jól a baloldal, mi történt négy éve: lemondott a teljes balos vezetés.

Elkerülendő az újabb fiaskót egy esetleges vereség esetén, előreküldték Makit, csak nem állt be mögé senki.

Most mindenki rá mutogat. Jákob is, meg a többi gazember is.

Nem baj. Marják csak egymást.

Az a jó.

Addig mi  kérünk egy kávét.

 

mindenszo.hu

 

 

Add tovább!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.