Támogatás
kedd, április 22, 2025
Támogatás
Támogatás

Megtámadta Hollik Istvánt a teljes liberális média – mert a horvátoknak merészelt szurkolni

0 megjegyzések 3 megtekintés

Ez nem tetszett a libsi médiának:

 

 

“A foci persze arról szól hogyan küzd két csapat a pályán. De a foci ennél mindig sokkal többről szól.

A világbajnoki döntőnek Európa jövője szempontjából is fontos üzenete lehet hiszen egy bevándorlóország játszik egy nemzeti identitására büszke, keresztény országgal. Már csak ezért is hajrá Horvátország!”

Eddig az idézet.
A MIGRÁNSSIMOGATÓ HÁNYINGER MÉDIA BEZZEG AKKOR ÖRÜLT VOLNA, HA A FRANCIA MIGRÁNS CSAPATNAK SZURKOL HOLLIK!  De hát nem is várhattunk mást sem a Magyar Narancstól, sem a többi „szartenger” (idézet Schilling Árpádtól) médiától .
mindenszo.hu

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.