Támogatás
kedd, április 22, 2025
Támogatás
Támogatás

Már csak 60 nap van hátra a választásig! Nem szabad hátradőlni, semmi sem lefutott!

0 megjegyzések 25 megtekintés

Már csak 60 nap van hátra a választásig! Nem szabad hátradőlni, semmi sem lefutott!

  • Két hónappal az országgyűlési választás előtt a biztos pártválasztók között 8 százalékpontos a Fidesz előnye a baloldallal szemben a Társadalomkutató szerint.
  • Két hónappal az országgyűlési választás előtt a biztos pártválasztók között 8 százalékpontos a Fidesz előnye az baloldallal szemben.
  • A Fidesz-KDNP-t a részvételüket biztosra ígérő pártválasztók 51, a baloldalt 43 százaléka támogatja.
  • A kiskorú gyermeket nevelő választók körében ennél is jelentősebb a kormánypártok és baloldal támogatottságának különbsége, 54 és 39 százalék.
  • Márki-Zay Péter miniszterelnök-jelölt kampánya inkább elbizonytalanította, semmint növelte a baloldal szavazótáborát.
  • A Kutyapárt valamint a Mi Hazánk 3-3 százalékos eredményt érne el. Magyarán, a támogatottságuk továbbra sem elegendő az Országgyűlésbe jutáshoz.

– írja Deák Dániel.

 

 

Add tovább!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.