Támogatás
szerda, április 23, 2025
Támogatás
Támogatás

Kötter Tamás nagyon kiakadt, hogy a 444 elhallgattatta Deák Dánielt

0 megjegyzések 61 megtekintés
A kampányeszközként működő 444 elnémította saját oldalán Deák Dánielt.

„A baloldali propaganda kiáltott, aztán csend lett. Az utóbbi időkben leginkább ellenzéki kampányeszközként működő 444 elnémította saját oldalán Deák Dánielt. Úgy lehettek vele, hogy az igazság, amivel elemző barátom napi szinten szembesítette őket a végén még megzavarná az állóvizet a buborékban, ezért inkább elhallgattatták.

Kedves fiatalabb Barátaim!

Mielőtt bedőltök a hangzatos ballib lózungoknak, most egy kicsit betekinthettek milyen, amikor a baloldal cenzúrázhatja a szabad véleményt.

Soha többé cenzúrát, elég volt a TTT rendszeréből és a liberális kultúr rasszizmusból! Soha többé baloldalt!”

 

(mandiner.h)

 

Add tovább!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.