Támogatás
kedd, április 22, 2025
Támogatás
Támogatás

Hisztériakeltés! A HVG szerint 100 ezer fertőzött van Magyarországon – A mindenszo.hu az NMHH-hoz és a Rendőrséghez fordul

0 megjegyzések 2 megtekintés

Szégyen, amit a HVG művel!

Az alábbi címmel közölt cikket a hvg:

 

Mivel a Pestszentlőrinc szó után vesszőt rakott a HVG, és nem közölte, hogy világszerte 100 ezer fertőzött van, a HVG azt a látszatot keltette, hogy 100 ezer fertőzött van Magyarszágon!

Az esetet az NMHH-nál és a Rendőrségnél jelentjük!

 

mindenszo.hu

 

 

Frissítés: 2020. március 6. 15 óra 40 perckor már a HVG cikke más címmel rendelkezett. Megváltoztatták a rémhírkeltő címet. Ez felér egy beismeréssel.

Oszd meg másokkal is!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.