Támogatás
Támogatás
Támogatás

Agyhalál – JOBBIK-MSZP-s közös jelölt Miskolcon – Rokker Zsolti a jelölt- Hülyébbet nem találtak

0 megjegyzések
Facebook

Rokker Zsolti az ellenzék új reménysége

 

Alaposan kiborult Ron Werber, az LMP korábbi kampányguruja a párt vezetésére. Az izraeli szakember a Magyar Narancs szerint több levélben kritizálta Szél Bernadettet és Ungár Pétert. Werbernek állítólag több mint tízmillióval tartozik a párt, a tanácsadó kész bíróságra is vinni az ügyet. Ungár az atv.hu-nak azt nyilatkozta, hogy állnak a per elé.

A Jobbikban sem sokkal jobb a helyzet: ott a platformalapítása miatt fegyelmi alá vont Toroczkai bírálta a pártvezetést a Magyar Időknek. Az ásotthalmi polgármester szerint Vona Gábor sohasem volt közöttük az első sorban, ha veszélyes helyzetben voltak. Például amikor 2007 októberében Gyurcsány Ferenc beszéde ellen tüntettek, Vona Gábor közölte, hogy ő nem tart velük, és elment egy kávéházba.

 

Eközben Miskolcon összeállt az MSZP–Jobbik horrorkoalíció, a két párt ugyanis a „függetlenként” induló Erdei Sándor humoristát, ismertebb nevén Rokker Zsoltit támogatja a júliusi időközi választáson.

(lokal.hu)

 

Íme Rokker Zsolti:

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.