Támogatás
kedd, március 25, 2025
Támogatás
Támogatás

Agyhalál – Futóbolondok: Pécs polgármestere lemondta a tűzijátékot, amit nem is szoktak megtartani + mindenszo.hu kommentár

0 megjegyzések 42 megtekintés

– Más nagyvárosokhoz hasonlóan Pécsett sem lesz tűzijáték az államalapítás ünnepén. Költséges parádé helyett az önkormányzat inkább a pécsiekre és a klímavédelemre fordítja forrásait – jelentette be Facebook-oldalán Péterffy Attila, a város polgármestere.

Péterffy Attila kiemelte: biztosak abban, hogy élhető és fenntartható környezetre a pécsieknek nagyobb szüksége van, mint tűzijátékra.

Azt azonban elfelejtette közölni az elöljáró, hogy Pécsett az elmúlt 13 évben sem tartottak tűzijátékot augusztus 20-án.

 


Mindenszo.hu kommentár: Pécs polgármestere egyébként egy komplett erdőirtó csávó. Ezt is érdemes tudni róla. Egyébként 3 éve polgármester, de semmit sem tett le az asztalra, sőt, Pécs helyzete azóta csak romlott. Súlyosan romlott. Erre most lemondja azt a tűzijátékot, amit meg sem szoktak rendezni. Agyhalál. Teljes agyhalál.

 

 

mindenszo.hu

 

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

 

Támogasd munkánkat egy lájkkal!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.