Támogatás
szerda, április 23, 2025
Támogatás
Támogatás

Agyhalál – COVID-fertőzött beteget vitt el a mentő Gődény vírustagadó tüntetéséről – Összeesett

0 megjegyzések 4 megtekintés

A Metropol információi szerint a ma délelőtti demonstrációról a mentők szállítottak el egy embert, akiről kiderült, hogy koronavírus-pozitív. A lap szerint „az Ellenállás néven szervezett tüntetésen maszk és az előírt távolság betartása nélkül demonstrált néhány száz ember”.

A vírustagadó dr. Gődény György a járványügyi intézkedések ellen szervezte az újabb demonstrációt.

A botrányhős gyógyszerész a Hősök terére invitálta követőit akiket a rendőrök az Andrássy úton már igazoltattak.

 

A Metropol szerint azonban ez sem zavarta a demonstrálókat abban, hogy összeölelkezzenek, pózoljanak és szelfizzenek dr Gődény Györggyel. Az újság szerint egy ember rosszul lett a tüntetésen és összeesett a Bajcsy-Zsilinszky úton, majd később kiderült róla, hogy maga is koronavírus pozitív.

(mandiner.hu)
Oszd meg a barátaiddal is!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.