Támogatás
hétfő, április 21, 2025
Támogatás
Támogatás

A hazaáruló Szél Bernadett feljelenti a kormányt a paksi előtörlesztés miatt

0 megjegyzések 8 megtekintés

Mindenszo.hu kommentár: Bernike, és mégis mivel akarsz majd világítani pár év múlva? Gyertyával???

 

Így szól a hír:

 

Előtörlesztjük a paksi orosz hitelt, mert a gazdaság ereje és nemzetközi pénzpiaci helyzet megalapozta ezt, mondta el korábban Varga Mihály gazdasági miniszter.

Még kész sincs a bővítés, már előrefizetünk az oroszoknak

Szél Bernadett LMP-s frakcióvezető és miniszterelnök-jelölt ezért úgy döntött, feljelenti a kormányt. „Varga Mihály mai közlése egy nyílt beismerés: piaci alapon ugyan lett volna sokkal olcsóbb hitel is, de láthatóan nem azt választották. Amit csinálnak, az hivatali visszaélés, hűtlen kezelés, mindannyiunk kifosztása” – idézte az ellenzéki politikust a hvg.hu. „Most megy a magyarázkodás. Pedig a képlet világos: ez a hitel Orbán Viktor hűségesküje Putyin felé és korrupt felhasználása a Fidesz életben maradásának záloga.”

A kép forrása: MVM Paks/atomeromu.hu.
(napi.hu)

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.