in ,

Bohár Dani: a független-objektívek és a templom

Riporterként mondom, hogy vannak helyzetek, amikor egész egyszerűen nem illik zavarni egy politikust.

„A Telex nevű balliberális propagandagyár legnagyobb újítása, hogy a hajnali mise után letámadják a miniszterelnököt és erre még büszkék is. Riporterként mondom, hogy vannak helyzetek, amikor egész egyszerűen nem illik zavarni egy politikust, de más közszereplőt sem.

Tudom, hogy kissé pikánsnak hangzik a számból, amit mondok, illetve írok, de vannak a riportrekedésnek íratlan szabályai. Jegyzem meg ezt én, aki tényleg a végsőkig elmegy, hogy válaszokat kapjon a politikusoktól. Löktek már el, némultak el a kérdéseimtől, akartak leönteni vízzel és még egy csomó extrém dolog történt velem a rámenősségem miatt.

Azonban érdemes ismerni a határokat. Például soha nem kérdeztem politikust, miközben a gyermekével volt, soha nem zaklattam, ha jelezte, hogy magánjellegű programja van, ahogy akkor sem illik valakit letámadni, ha a családjával van. Ugyanebbe a kategóriába tartozik az is, ha mondjuk a miniszterelnök a napját hajlani misével kezdi. Ki az a félkegyelmű, akinek eszébe jut elmenni egy templomhoz és az imát épphogy befejező Orbán Viktort letámadja?

A történet természetesen nem arról szól, hogy a miniszterelnök nem válaszol kérdésekre, ahogy szól a balos hazugság. Ugyanezek a telexesek már több alkalommal is kérdezhették Orbánt, csak nyilván nem egy templomból kifelé, hanem egy sajtótájékoztatón. Ahol ennek a helye van.

A sztori lényege a templom, a vallás, a hit. A libsiknek ezek az értékek semmit nem jelentenek, hiszen ha jelentene, akkor nem mennének oda. Ezeknek az akcióknak a hergelés a lényegük. Hogy hergeljenek a miniszterelnök és a vallásos emberek ellen.”

– írja Bohár Dani.

 

 

Orbán Viktor: így néz ki a jogállamiság Brüsszelben

Novák Katalin: amikor a magyar-szerb határt védjük, Európát is védjük