Támogatás
szombat, június 21, 2025
Támogatás
Támogatás

A Népszava politikai gyalázkodásra használja 35 ember tragédiáját

0 megjegyzések 5 megtekintés

A Népszavánál mocskosabb gané sajtóorgánum nincs a világon! Miközben az egész világ döbbenettel és részvéttel számol be a dunai tragédiáról, méltatva az extrém körülmények között emberfeletti munkát végző mentőegységek tevékenységét, ezek a mocsadékok azonnal politikai gyalázkodásra használják 35 ember tragédiáját, akik közül sajnos vélhetően 28 – an nem élték túl a katasztrófát.

Aljas módon hazudnak ezek a szennyedékek, félórás késésről beszélnek, miközben pontosan tudják a tényeket: 21:05 – kor történt az ütközés, 21:15 – kor érkezett az első bejelentés a balesetről, 21:29 – kor a helyszínre érkezett az első mentőhajó.
Miféle gyalázatos, embernek nem nevezhető férgek dolgoznak ennél a szennyportálnál? Meddig kell még eltűrnünk ezeket, mikor takarítjuk végre örökre el őket a nyilvánosság közeléből?

 

Szőnyi József

Frissítés: Már meg is változtatták a cikk címét a férgek: „Fél órát várakoztatták a hajóbaleset sérültjeihez riasztott mentőket a kórházak” Nincs ezeknél lejjebb! Szőnyi József

(hungaryfirst.hu)

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.