Támogatás
péntek, május 9, 2025
Támogatás
Támogatás

Az utca embere – Egyik ismerősöm megkérdezte tőlem, hogy miért vagyok ilyen „Fideszes.”

0 megjegyzések 32 megtekintés

Egyik ismerősöm megkérdezte tőlem, hogy miért vagyok ilyen „Fideszes”, mikor régen nem is politizáltam. Mivel kicsit siettem, gondolkodás nélkül rávágtam : – Azért, mert 8 éve annyit kerestem 20 év munkaviszonnyal és tanári diplomával, mint amennyi most a minimálbér! Mindezt úgy, hogy 38%  személyi jövedelemadót fizettünk, most pedig 15 %-öt, amit hamarosan egy számjegyűre terveznek levinni. Azóta a fizetésem megduplázódott, a családi adókedvezményeket nem is számolva.

Minden ellenzéki párt adót akar emelni és én nem akarok újra 38 %-ot fizetni ! Nem akarok 25% -al több rezsit fizetni ismét, mint az előző szoclib kormány alatt !

Biztonságban akarom tudni a családomat és nem akarom, hogy Győr utcáin újra bevándorló tömeg hömpölyögjön, vadi új telefonokkal és drága szerkókkal, a várost teleszemetelve és egész nap a kávézók  teraszán tespedve, úgy, hogy a 17 éves lányomat néha úgy kellett elhúzkodnom, mert a szemük…mindent elárult. NEM AKAROM !!!!

Nekem a Fidesz már bizonyított. Mert állítólag az ellenzéki oldalak szerint lopnak, csalnak, de én ezt nem hiszem el, mert akkor hogy lehet, hogy ennek ellenére minden fejlődik és a gazdaság, kereskedelem, turizmus dübörög.

És igen, van még tennivaló rengeteg!

De én nem akarok lutrizni.

KÉREM EZT AZ ÉLETEMET BIZTONSÁGBAN TOVÁBBRA IS!

Mire ezt eldaráltam, tátott szájjal csak annyit tudott  mondani….Tyűűű hát…ez igaz..

Eöry Csilla

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.