Támogatás
szombat, május 10, 2025
Támogatás
Támogatás

Nem bírnak Lázár Jánossal: egy pillanat alatt megfutamította az agyhalott tiszásokat – Videó

0 megjegyzések 81 megtekintés

Ukrajna uniós tagsága minden magyar családot veszélybe sodor, figyelmeztetett a Keszthelyen pénteken megtartott Lázárinfón Lázár János. Az építési és közlekedési miniszter azt mondta, „ha az EU felveszi Ukrajnát, akkor az EU belép a háborúba” – írja a Hiradó.hu.

A miniszter mindenekelőtt az Európai Unió és Magyarország jövőjét, illetve hazánk szuverenitását érintő kérdésben kért határozott állásfoglalást. „Arra biztatok mindenkit, hogy nyilvánítson véleményt a Voks 2025 révén” – kérte a jelenlévőket, és azt mondta, hogy

ha az EU felveszi Ukrajnát, akkor az EU belép a háborúba”.

Lázár János úgy fogalmazott, Magyar Péter barátja, Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke is célként fogalmazta meg, hogy az orosz gáztól elvágott Európának fel kell fegyvereznie Ukrajnát, és mihamarabb, soron kívül fel kell vennie az unióba.

A tiszások megfutamodása

„A TISZA Párt fórumaival ellentétben itt lehet kérdezni a Lázárinfón. Nem úgy van, mint Magyar Péternél, ahol nem lehet kérdést föltenni” – jelentette ki Keszthelyen Lázár János.

Tehát nálunk lehet kérdezni, és a kérdéseket meg is fogjuk válaszolni”

– nyomatékosította az építési és közlekedési miniszter. Ekkor hirtelen több tiszás elment a Lázárinfóról.

„Ne menjenek el, nehogy elmenjenek a tiszások, hé!”

– kiáltotta el magát Lázár János, majd hozzátette: „ezek mindig elmenekülnek”.

 

 

VIDEÓ:

 

https://twitter.com/VadhajtasokHu/status/1920913581656207817?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1920913581656207817%7Ctwgr%5Ec4c74ba3354ddb2a62d0d954d4020d105834441c%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.vadhajtasok.hu%2F2025%2F05%2F09%2Fnem-birnak-lazar-janossal-egy-pillanat-alatt-megfutamitotta-az-agyhalott-tiszasokat

 

(Mandi és Vadak)

 

Kérlek segítsd munkánkat és a mindenszo.hu fennmaradását, mert a liberálisok el akarnak minket TAPOSNI!

Támogasson minket!

Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.


Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!


Átutalással szeretne támogatást küldeni?

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.