in

Megint arany! – Centiken múlt, de meglett az aranyérem női kajak négyesnek – Vezetjük az értemtáblázatot!

Hihetetlen hajrá után 13 ezreddel nyert a magyar egység!

A női kajak négyes 500 méteres távján egyértelműen a magyar hajó volt a legesélyesebb, minden csúcsot a magyarok tartanak ebben a számban.

A magyar hajóban ezúttal Kárász Anna, Kozák Danuta, Medveczky Erika és Bodonyi Dóra evezett.

Nem sikerült jól a rajt, utána azonban hatalmasat hajrázott a magyar egység. Az új-zélandiak végig tartották magukat, a végén szabad szemmel nem is lehetett megállapítani, hogy ki nyert.

Végül egy hajszállal, 13 ezreddel, de mi nyertünk, ezzel megvan a hatodik aranyérme a magyar küldöttségnek!

SZÉP VOLT LÁNYOK!

Pár perccel később a férfi négyes a harmadik helyen ért be egy jó rajtnak köszönhetően, nekik is gratulálunk!

Hat arany, egy ezüst és két bronz eddig a magyar eredmény, ezzel vezetjük az éremtáblázatot!

(forrás: Pörge Béla, 888.hu)