Támogatás
Támogatás
Támogatás

Varju László megint felszólalt a Parlamentben, mi meg elkapcsoltuk a tévét

0 megjegyzések
Facebook

Véletlenül láttuk hétfőn, ahogy Varju László megszólalt a parlamentben.

Aztán amikor Varju elvtárs az orosz vakcináról kezdett hazudozni, mi elkapcsoltuk a tévét.

Varju László mondandója nagyjából annyira érdekes, mint amikor egy kedd esős reggelen a ködben a sarkon befordul egy kukásautó.

Varju László mindegy, hogy mit mond, teljesen lényegtelen. Varju mondandójának semmilyen hatása nincs a közéletre, ezért nem kell vele foglalkozni.

Teendők Varjú László beszéde esetén: aki meglátja a tévében, hogy a Varju László készül beszédet tartani, kettőt tehet:

  1. Leveszi a hangot, mert épp elég Varju puszta látványa is, ami maga a vizuális környezetszennyezés
  2. Elkapcsol egy másik csatornára

Így kell kezelni Varju Lászlót.

 

 

mindenszo.hu

 

 

Oszd meg a barátaiddal is!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.