Támogatás
hétfő, április 21, 2025
Támogatás
Támogatás

Üzenet Alföldi Róbertnek, aki meggyalázta az István a királyt: nem, nincsenek beszarva a Fideszes fiúk – Azt teszik, amire választottuk őket!

0 megjegyzések 0 megtekintés

Először egy kis kitérő: te voltál az, aki amikor rendezted az István a királyt, bezártad a népet egy vaskoronába. Értjük a jelképet, szerinted ez börtön számunkra. De mi ebből a rendezésből nem kérünk már többet, Robi! Érted?

Kult: Öncenzúra miatt nem ment a köztévén az István, a király - állítja a  producer | hvg.hu

De nemcsak ez volt a baj a rendezéseddel. Mást is rendeztél, abból is szart csináltál, ezt most nem részletezzük, nem akarunk rólad sokat írni.

Szóval szerinted a gyermekvédelem azt jelenti, hogy a fideszes fiúk be vannak szarva. Azért vannak szigorítások, stb. Nem, Robi, nincsenek beszarva, de szigorítás és a gyermekvédelemre miattatok van nagyobb szükség. Miattad, Lakatos Márk miatt, Kotroczó Róbert miatt és Kolosi Péter miatt, meg Puzsér Róbert miatt. Miattatok!

Érted? Érted nem érted, ez a helyzet.

A társadalom szemetét ki kell lökni a társadalomból. Ha kell, erős törvényekkel. Ez van. Ez nem beszariság, hanem hazafiság. Patriotizmus. A woke „kultúra” kisöprése hazánkból nemzeti érdek. És ezek csak az első lépések….

mindenszo.hu

 

Kérlek segítsd munkánkat és a mindenszo.hu fennmaradását, mert a liberálisok el akarnak minket TAPOSNI!

Támogasson minket!

Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.


Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!


Átutalással szeretne támogatást küldeni?

 

 

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.