Támogatás
szombat, február 15, 2025
Támogatás
Támogatás

Petíció Kocsis Máténak: szigorítsanak a gyermekvédelmi törvényen!

0 megjegyzések 31 megtekintés

Tisztelt Frakcióvezető Úr!

Egy Önnek írt korábbi nyílt levelünk folytatása ez a petíció.

Magyarországot két nagy ügy borzolja jelenleg: az ANTIFA terrorja és a gyermekeket megrontó tanár. A tanár ügyét egészen idáig elhallgatták, pedig sajtóhírek szerint az iskola és annak vezetése tudott az illető viselt dolgairól. Ha nincs a Pestisracok.hu, akkor nem robban ki a botrány és a háttérben tovább rontja gyermekeinket ez a szörnyeteg!

A felháborodás országos.

Kérjük az oktatási kormányzatot, vizsgálják meg, hogyan lehetne kiszűrni ezeket a gazembereket, hogy gyermekeink közelébe NE kerülhessenek a jövőben ezek a szörnyetegek!

Kérjük a kormányt, vizsgálják meg a már most is szigorú Gyermekvédelmi törvényt, hogy milyen esetleges további szigorításra van szükség, mert országos igény az, hogy a gyermekeinket még keményebb törvényekkel kell megvédeni!

Várjuk a kormányzat gyors reagálását és az esetleges szükséges változtatások meghozatalát!

Tisztelettel,

A mindenszo.hu szerkesztő Csapata

 

A petíciót én is aláírom:

Elfogadja, hogy a mindenszo.hu tájékoztatót küld a petícióval és a hírekkel kapcsolatban.

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.