Támogatás
Támogatás
Támogatás

Orbán Viktor az asztalra csapott – Nem fogjuk végrehajtani az EU betelepítési kvótáját

0 megjegyzések
Facebook

Orbán Viktor elment az osztrák fővárosba és az osztrák meg a szerb vezetővel közösen kiálltak a normalitás mellett. 

 

Úgy is írhatnánk: Orbán Viktor az asztalra csapott. Nem lesz betelepítési kvóta.

Ha Orbán Viktor el lenne szigetelve, nem tenne Bécsben az osztrák és a szerb vezetővel ilyen kemény, közös nyilatkozatot. De tett. És ez így van jól.

A magyar kreatív. Megtaláljuk a jogi és politikai módját, hogy ezt az őrületet ne hajtsuk végre.

 

 

Csak tudnánk, miért vagyunk ennek a foshalmaznak (EU) még tagjai.

 

 

mindenszo.hu

 

 

 

 

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.