Támogatás
hétfő, június 30, 2025
Támogatás
Támogatás

Nemzetközi botrány lett – Karácsony pride-os karlendítése még Hollandiában is felkavarta az állóvizet (VIDEÓ)

0 megjegyzések 0 megtekintés

A tiltás ellenére megtartott szombati Pride felvonuláson Karácsony Gergely főpolgármester is felszólalt. A balliberális politikus beszéde azonban nemcsak a hazai közvéleményt idegeit borzolta, a jelek szerint a holland politika fenegyerekénél, Geert Wildersnél is kicsapta a biztosítékot. A holland jobboldali politikus a közösségi oldalán adott hangot a nem tetszésének.

A budapesti polgármester Hitler-köszöntést mutat be, miközben az amszterdami GL/PvdA-s polgármester nevetve áll mellette. Már egyáltalán nem szégyellik ezt az antiszemita náci gesztust. Fájdalmas, hogy a VVD egy ilyen párttal akar együttműködni.

– írta a holland politikus.

 

Videó:

 

 

 

(Mandi)

 

Kérlek segítsd munkánkat és a mindenszo.hu fennmaradását, mert a liberálisok el akarnak minket TAPOSNI!

Támogasson minket!

Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.


Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!


Átutalással szeretne támogatást küldeni?

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.