Támogatás
szombat, február 15, 2025
Támogatás
Támogatás

Most a Median hülyézte le egy kutatásban a Fideszeseket – Egyetlen szó sem igaz a felmérésükből

0 megjegyzések 1 megtekintés

Bencsik Andrásnak volt igaza, amikor a Hír Tv Vezércikk című műsorában azt állította, hogy a liberális Median közvéleménykutató most vezekel.

 

Vezekel, mert arról értekezett a kampányhajrában a cég, hogy nem az a kérdés, hogy ki nyeri a választásokat, hanem, hogy a Fidesz mennyivel fog nyerni. És ez volt a bűn, amiért vezekelni kell. Nagyon igaza van Bencsik Andrásnak. Mit kell tehát most tennie a Mediannak? Természetesen azt, amit a baloldal kér tőle: tovább hülyézni a vidékieket, és a Fideszes szavazókat.

Ezért előállt a Median egy vélelmezhetően kamu felméréssel, mely szerint a Fideszesek alulképzettek. Tehát le lettünk hülyézve. Ez ma a Median. Ez ma a balliberális oldal.

Folytassátok csak, 4 év múlva Fidesz-KDNP 4/5 lesz!

 

 

mindenszo.hu

 

 

Add tovább!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.