Támogatás
hétfő, április 21, 2025
Támogatás
Támogatás

Menczer Tamás Varju Lászlónak: Lássuk, ki hazudik! (videó)

0 megjegyzések 4 megtekintés

Menczer Tamás, a Külgazdasági és Külügyminisztérium államtitkára kedden parlamenti felszólalásában szembesítette a „gyurcsányista Varju Lászlót azzal, hogy eltörölnék a rezsicsökkentést és szankciópártiak”.

„Ő azt állította, nem mondok igazat. Itt a bizonyíték!”

– írta Menczer a közösségi oldalán megosztott videó kísérőszövegében.

A képviselő többk között felidézte, hogy Varju még 2021 végén azt nyilatkozta az ATV-ben, hogy a „hatósági ár bevezetése helytelen, rossz beavatkozási módszer”.

Menczer Tamás azeután azzal folytatta, hogy kijelentette: „Önök szankciópártiak. Ön is azt nyilatkozta: »szankcionálni kell, lépni kell.«”

„A DK-ban nagy verseny van azzal kapcsolatban, hogy Gyurcsány Ferencnek ki lesz a legkiválóbb tanítványa”

A képviselő szerint „a Demokratikus Koalícióban nagy verseny van azzal kapcsolatban, hogy  nagy mesemondó, az őszödi böszme, a hazugságok koronázatlan királyának, Gyurcsány Ferencnek ki lesz a legkiválóbb tanítványa.”

„S bár ez a verseny nagy, Varju képviselő úr kétségkívül jó eséllyel indul ebben a versenyben”

 hívta fel a figyelmet Menczer Tamás.

A képviselő felszólalásáról készült videót alább tekinthetik meg:

 

 

 

(mandiner.hu)

 

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.