Támogatás
kedd, május 6, 2025
Támogatás
Támogatás

„Meg fogja nyerni a választást, ha nem ölik meg előbb” – írta májusban Tucker Carlson Donald Trumpról

0 megjegyzések 49 megtekintés

Lövöldözés volt Donald Trump szombati kampánygyűlésén. A volt amerikai elnököt gyorsan körülvették és lekísérték a színpadról a titkosszolgálat munkatársai. Trumpot a jobb fülét ért sérülésekkel vitték kórházba, de azóta már ki is engedték. 

Tucker Carlson még május végén írta az X-en azt, hogy Trump meg fogja nyerni a választásokat, ha előbb meg nem ölik. David Sacks annyit fűzött hozzá a bejegyzéssel kapcsolatban a merénylet után, hogy „Tucker Carlsonnak igaza volt.

 

 

 

 

 

 

(Mandi)

 

 

 


 

 

 

Amennyiben lehetőséged engedi , segítsd portálunk fennmaradását, mert veszélyben van a mindenszo.hu további működése:

Számlaszám:

Erste bank

11600006-00000000-43559002

 

 

Köszönettel,

 

A mindenszo.hu szerkesztősége

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.