Támogatás
Támogatás
Támogatás

Köszönjük, MSZP! A második kerületben máris 20 óráig tart a parkolási fizetési idő! Köszönjük! Gratulálunk!

0 megjegyzések
Facebook

Na szevasztok, röfik! Erre szavaztatok ott a második kerületben? Nem? Mi előre szóltunk, figyelmeztettünk titeket, hogy szívás lesz a vége! És tessék! A 18 óráig tartó parkolási időt máris kitolták a kerületben 20 órára, hát most fizethettek!

Most 5 éven át az ostoba döntésetek miatt ezt mindenki el fogja ott szenvedni a kerületben, fizethet! Legközelebb gondolja át a kedves többség, hogy bízik-e a baloldalban a jövőben….

Gratulálunk!

 

mindenszo.hu

 

Oszd meg másokkal is!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.