Támogatás
szombat, február 15, 2025
Támogatás
Támogatás

Köhög a bolha: Vona Gábor február 16-ra országvédelmi tüntetést hívna össze influenszerekkel

1 komment 292 megtekintés

Vasárnap a Második Reformkor tüntetést tartott Rogán Antal lemondásáért, aki felkerült az Egyesült Államok szankciós listájára. A Második Reformkor vezetője, Vona Gábor az ATV Egyenes Beszéd című műsorában azt mondta, hogy napirenden tartaná az ügyet, és ehhez influenszerek segítségét kérné.

Vonának becsületbeli ügy volt, hogy tüntetést tartsanak Rogán ellen, és sikerként értékelte, hogy a nagyon szeles idő ellenére 400-500 ember kiment a tüntetésre, szerinte ennyi embert a Momentum vagy Demokratikus Koalíció sem tud megmozgatni. Előtte több pártot is megkeresett, többek között Magyar Pétert is, hogy beszéljen a tüntetésen, de Vona nem kapott tőle választ.

Vona arról beszélt, hogy ezt a témát folytatni szeretné, de nem valószínű, hogy a pártoknál van a legjobb helye ennek. Ő legszívesebben annak a körnek adná át a szervezést, akik 2024. február 16-án összehozták a gyerekvédelmi tüntetést. Még nem beszélt ezekkel az influenszerekkel, de megkeresi őket, és annak örülne a legjobban, ha idén február 16-án már egy országvédelmi tüntetést tarthatnának.

„Ha Rogán bukik, akkor az egész kormány bukik. Aki Rogánt buktatja meg, az a rendszert buktatja meg” – mondta Vona, aki szerint február 16-a a rendszerváltás kezdete lehetne.

Arról is beszélt, hogy levelet intézett David Pressmanhoz, a most távozott amerikai nagykövethez, hogy ha tudomása van arról, hogy Rogánnak eltitkolt vagyona van az Egyesült Államokban, akkor hozza nyilvánosságra, vagy juttassa el az információt a megfelelő szervekhez. Vona szerint, Rogánnak ebben az esetben meg kellene szűnjön a mandátuma.

 

 

(Elemi)

 

 

Kérjük a segítségedet! 

Wittinghoff minden pert megnyert ellenünk, tönkre akarja tenni a mindenszo.hu-t!

Támogasson minket!

Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.


Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!


Átutalással szeretne támogatást küldeni?

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
1 Hozzászólás
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése
Elek Szekely Simon
Elek Szekely Simon
30 napok ezelőtt

Mi a fenét akar ez a tetű ?? miért nem veszi a bevásárló szekerét . ,mert már ott az időd Gabriella

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

1
0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.