Támogatás
Támogatás
Támogatás

Kemény szavak – Reviczky Gábor: Gyurcsány Ferenctől nem fogadtam volna el a Kossuth-díjat – Videó

0 megjegyzések
Facebook

Az ATV Heti napló című műsorába készült egy riport a prosztatarákkal küzdő Reviczky Gáborral.

A Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színművész betegségével kapcsoaltban elmondta, hogy mindenhez pozitívan kell állni, és az is előfordul, hogy önmaguktól meggyógyulnak az emberek a pozitív gondolkodás miatt. Ha fél valaki és foglalkozik a betegségével, az nem fog meggyógyulni.

Politikai kérdésekben is megszólalt, rátérve arra, hogy a színész több mint tíz évvel ezelőtt vehetett át Kossuth-díjat. Az ATV riporterének kérdésére válaszolva azt mondja,

Gyurcsány Ferenctől nem vette volna át az elismerést.

(Mandi)

 

 

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.