Támogatás
szerda, április 23, 2025
Támogatás
Támogatás

Jakab Péter szerint a cigányok a szobájuk közepére szoktak piszkítani

0 megjegyzések 30 megtekintés

Nincs megállás, a zsidók és a homoszexuálisok mellett a cigányokról is velős véleményt fogalmazott meg a Jobbik parlamenti képviselője.

Korábban beszámoltunk róla, hogy Jakab Péterről olyan felvétel került elő, amin aberráltnak nevezte a homoszexuálisokat, előtte pedig egy olyan videó, amelyen elég keményen zsidózott.

A Hír TV most egy újabb felvételt mutatott be, ezen Jakab többek között arról értekezik, hogy a cigányok a szobájuk közepére piszkítanak, és nekik ez a kulturális szint meg is felel.

A fenti videóban például elhangzik, hogy a jobbikos politikus szerint a cigányok gyümölcsszedés helyett inkább lopják a cseresznyét, valamit a segélyezés ellenére inkább a lakásuk közepén székelnek, mert nekik az is megfelel.

 

(Pörge Béla, 888.hu)

 

 

 

Kapcsolódó cikkek:

Felhívás és aláírásgyűjtés Jakab Péter lemondásáért!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.