Támogatás
szombat, április 19, 2025
Támogatás
Támogatás

Itt a vége! Az MSZP kimúlt, ismétlem, kimúlt! Az MSZP haláltusája folytatódik: Kunhalmi bejelentette, hogy nem indul újra

0 megjegyzések 582 megtekintés

Alapszabály-módosításra készül szombaton az MSZP. A balliberális párt a hétvégén dönt majd arról, hogy társelnöki rendszerben folytatják-e a munkát, tisztújító kongresszusukat pedig októberben tartják majd, miután a kudarcos választási eredményt követően mindkét társelnök lemondott posztjáról. Az ATV Egyenes Beszéd című műsorának Kunhalmi Ágnes nyilatkozott.

Sem egyedüliként, sem társelnökként nem indul az MSZP vezető tisztségéért – jelentette be Kunhalmi Ágnes az ATV műsorában péntek este. Annak ellenére sem, hogy úgy látja:

jó eséllyel indulna, és nagyon sokan kapacitálják is.

A balliberális párt szombaton szavaz az alapszabály-módosításról, miszerint maradjon-e a társelnöki vezetés.

Kunhalmi, aki Komjáthi Imrével együtt még a nyáron mondott le a társelnöki pozícióból, kijelentette: visszalépésnek tartaná, ha ismét egyszemélyű vezetése lenne az MSZP-nek.

Azzal kapcsolatban, hogy Komjáthi Imre ahhoz köti az indulását, hogy visszaáll az elnöki rendszer, Kunhalmi Ágnes így fogalmazott:

ez az ő dolga, hadd ne kommentáljam.

Az MSZP tisztújító kongresszusát majd októberben fogják megtartani.

 

(Vadak)

 


 

Kedves Olvasóm!

Amennyiben lehetőséged engedi , segítsd portálunk fennmaradását, mert veszélyben van a mindenszo.hu további működése.

 

 

Támogasson minket!

Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.


Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!


Átutalással szeretne támogatást küldeni?

 

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.