Támogatás
Támogatás
Támogatás

HOPPÁ – Varga Mihály: 700 milliárdot lehet megtakarítani az elektronikus adóbevallásokkal

0 megjegyzések
Facebook

Az adózás teljes elektronikussá tételével az ország várhatóan a GDP 2 százalékát, mintegy 700 milliárd forintot takaríthat meg, erre az átállásra négy éve van az állami adminisztrációnak – mondta a nemzetgazdasági miniszter a Nemzeti Versenyképességi Tanács ülését követő sajtótájékoztatón csütörtökön, Budapesten.

 

Varga Mihály kiemelte: a kormány azt szeretné elérni, hogy 2021-teljesen elektronikusan készüljenek el a bevallások, ennek érdekében jövőben az adóbevállalásokat tovább egyszerűsítik.

A miniszter hozzátette: a digitalizáció terén bővíteni és felhasználóbaráttá kell tenni az állami szolgáltatásokat.

 

(magyaridok.hu)

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.