Támogatás
szombat, május 24, 2025
Támogatás
Támogatás

Demeter Szilárd nekiment Poloskának, mert Erdélyt román földnek nevezte

0 megjegyzések 60 megtekintés

Erdélyt és Partiumot ennyire magától értetődően „román földnek” azok a román szélsőjobboldaliak nevezik, akik szerint Székelyföld nem létezik.

 

„Magyar Péter szeretné elkerülni azt a szégyent, hogy »magyart a magyar ellen hangoljanak, és hangoskodjanak ott kint román földön«. Az tény, hogy Szent László városa egy Románia nevű országban található. Az is tény, hogy a Holnap városának egykor többségi magyar lakossága ma már kisebbségbe szorult Nagyváradon.

De Erdélyt és Partiumot ennyire magától értetődően »román földnek« azok a román szélsőjobboldaliak nevezik, akik szerint Székelyföld nem létezik, és akik szerint Románia a Dnyesztertől a Tiszáig tart. Ezek szerint igazuk van, bár szerintem nem pont erre gondoltak.

 

A magyar politika történetében talán Kádár János és elvtársai gondolták így, aztán szellemi örökösként Gyurcsányék románoztak le több mint egymillió magyart.
Nincs új a nap alatt. Ezek ugyanazok.”

(Demeter Szilárd)

 

Kérlek segítsd munkánkat és a mindenszo.hu fennmaradását, mert a liberálisok el akarnak minket TAPOSNI!

Támogasson minket!

Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.


Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!


Átutalással szeretne támogatást küldeni?

 

 

 

 

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.