Támogatás
Támogatás
Támogatás

Budapestet cserben hagyták! Kamu Geri már mindenről értekezik, csak Budapestről nem

0 megjegyzések
Facebook

CEU! CEU! CEU! Most CEU van!

Meg ne legyen Fudan! 

Beszél ez mindenről, illetve Gál Zsír Zoltán gépeli a marhaságokat a Fácsén, és eladják, mintha mindezt a főpolgármester böfögné fel magából. De belőle semmi nem jön fel, még csak levegő sem, akkor bábú ez az idióta. Ennek a főpolgármesterség csak egy ugródeszka, most miniszterelnöki álmai vannak.

Se angolul nem beszél, se jogsija, se tudása, se önálló gondolata, semmi. Ez az ember NULLA! Egy nagy 0!

 

Budapest rohad le, az autósok anyáznak, koncepció nélküli felújítások, óriási sosem látott káosz a fővárosban, kigyullad a méhlegelő, az allergiások szenvednek, a városkép már egy köpedelem, mindent elönt a kosz, a hajléktalanok, a mocsok, és a gaz, de ezek ott fenn a CEU-ról értekeznek!

Ha ez kell Budapestnek, és az országnak, szavazzatok erre az idiótára!

 

 

 

mindenszo.hu

 

 

Add tovább!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.