Támogatás
szombat, április 19, 2025
Támogatás
Támogatás

Bognár Zsolt szerint Perintfalvi gyáva, mert az ellenevéleményt megfogalmazókat azonnal kitiltja oldaláról

0 megjegyzések 176 megtekintés

Aki csak a saját szemétdombján tud a jobbra érdemes szavak teo(pato)lógusa lenni
Perintfalvi ,,Teo(pato)lógus” Rita úgy írja tábora számára a hergelő szándékú fogalmazványait saját, Perintfalvi ,Pukik” nevű oldalán, hogy az ellenvéleményt megfogalmazókat sorra letiltja.

Miniszterelnökünket feljelentéssel ijesztgető minapi irományára a tőlem telhető legnagyobb visszafogottsággal írt publicisztikámat belinkeltem bátor ,,pukijai” alá, amire érvek helyett pár órán belül letiltott. Ez a balos bátorság.
Kedves teológina!

Ha a nyájában bégetők kizárólagosan csak az ön nagyszerűségét zengik és kizárja a diskurzus lehetőségét az öntől eltérő véleményt nem alpárian megfogalmazókkal szemben, annak egyenes következménye a belterjesség valamint a szűklátókörűség, amit nincs az a csodaszemüveg, ami képes lenne korrigálni. A burokban megélt személyi kultuszát én mégsem hasonlítanám Rákosi Mátyáséhoz, de azért lelki szemeim előtt látom önt a búzatábla kalászában a szebb magyar jövőt ígérni.
Végezetül megnyugtató, hogy olvasta soraimat, amire válasz nélkülisége egyenlő annak beismerésével, hogy ez esetben nem a király, hanem kiskegyed a meztelen.

UI: Ma délelőttre láss csodát, helyreállt a hölgy elérhetősége, nyilvánvalóan soraim átküldése után ádáz jobboldali erinnüszök meghekkelték az oldalát, de minden jó, ha vége jó! Egyetért ugye?

Bognár Zsolt /Parabolha/

 

 

Kérlek segítsd munkánkat és a mindenszo.hu fennmaradását, mert a liberálisok el akarnak minket TAPOSNI!

Támogasson minket!

Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.


Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!


Átutalással szeretne támogatást küldeni?

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.