Támogatás
hétfő, április 21, 2025
Támogatás
Támogatás

Bognár Zsolt reagált Hadházyra, aki azt állítja, hogy a Fidesz el fogja csalni a választásokat

0 megjegyzések 1,3K megtekintés

Hadházy Ákos maga a kétlábon járó kamerás-diktafonos és lóbögyörős leleplező földön, vízen, levegőben.
A másik a mentelmi jogos Pötyörő, de ebben az írásomban neki csak érintőleg osztok lapot. Kivételesen a nagy leleplező Hadházy ezúttal saját magát leplezte le. Érzi jó szimattal, hogy a Magyar Péter revű igérgetések flitteres hazugjának már leáldozóban van, hiszen még egy teljes éven keresztül Pötyörő végtelenített hazugság-mozijával nem lehet lekötni a magyar választók figyelmét, így Hadházy-bögyörő már most elkezdte a 2026-os választás esélyeinek relativizálását.

Hadházy-bögyörő ekképpen koszolja, ködösíti már előre a jövő évi ,,ki nevet a végén” eredményét, amennyiben a jelenlegi kormányzópárt újrázna:
,,Olyan a választási rendszer, hogy a szavazatok 1-2 százalékos különbségén nemcsak a győzelem múlhat, hanem a kétharmad is. Simán elcsalja a választást a Fidesz, ha csak picivel nyerünk, de látványosabb különbségnél már nehezebben tudja ezt megtenni.”
Picivel nyerünk meg simán elcsalja a Fidesz a választást?

Drága ,,térképész” úr, ön nemcsak a sajtot énekelné ki a holló csőréből, de még az ürgét is a lyukából, hogy nevezett tisztességtelenül jutott a földbe ásott üregéhez, most pedig aggódva a képességtelenjei ismételt kudarcától, jön ezzel az ,,elcsalja a Fidesz a 2026-os választást” tételmondatú ócska szövegével?
Miután ön belátta, hogy a majmok ügyesebb lépcső és korlát mászók, mint ön, így vélhetően végleg letett arról, hogy a TV székházas szabadon választott gyakorlatának cirkuszi adaptációjával keresse meg politikai hontalanként a betevőre valóját. Így marad a mocskolódás, a sejtetés, az elbizonytalanítás változatos eszközei.

Az ön ,,Lónak a bögyölőjét” feliratú / és most finom voltam és nőies/ parlamenti transzparensének anatómiai meghatározása, helyesebben annak egyik szinonimája önre égett, mint ott felejtett tej a tűzhelyen.
Árulja már el, hogy a szavazófülke magányában mi akadályozza, akadályozhatja meg az egyszeri választót abban, hogy ne az Orbán Viktor vezette koalíciós pártra szavazzanak? Ugyan már!
Rossz helyen kapirgál, mondom miért!

Az amerikai Kennedy-dinasztia egyik tagjától tudjuk, hogy az elmúlt évtizedekben több tucat országban befolyásolták és döntötték el a választások eredményét olyan háttérhatalmi szereplők, akik hazánkban sem tétlenkednek a kormányváltás elősegítéséért. Ugyan 15 éve hasztalan serénykednek különböző kelekótyákkal próbálkozva, de a magyar, többségi társadalom receptorai eddig kiválóan ellenálltak a semmiből szalajtottak diadalának.
Figyelj lószerszámos, ne lankadj mondom tovább is!

Hazánkban a szó legnemesebb értelmében gondolt paraszti ésszel bírók, függetlenül attól, hogy napszámosok, avagy egyetemi professzorok, a szavazófülke magányában a hatodik érzékszervükre, azaz a tapasztalati tudatukra hagyatkozva eleddig tökéletesen átlátták, hogy országunknak melyek az alapvető érdekei.
A magyar virtus nem a brüsszeliták és magyar csókosaik természete és soha nem is lesz az.

 

Hadházy önképzőköri okossága a lyuk mellé futott, mint már annyiszor. A 2026-os választás elcsalásának szereplőit pedig üzenem, hogy ne a jobboldalon keresse. A lóbögyörős transzparensét azoknak lengesse, akik megérdemlik és ne azok előtt, akik egy olyan békétlenkedőt is megtűrnek a még futottak között, mint ön, aki a politika tipikus állatorvosi lova. Minden szükségtelennel rendelkezik, viszont a szükséges képességek oly messze kerülik, mint az egyszer már pórul járt róka a baromfiudvart.
Ugye doktor úr?

Bognár Zsolt /Parabolha/

 

Kérlek segítsd munkánkat és a mindenszo.hu fennmaradását, mert a liberálisok el akarnak minket TAPOSNI!

Támogasson minket!

Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.


Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!


Átutalással szeretne támogatást küldeni?

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.