Rónai Egon a miniszterelnök szokásos pénteki rádiós tájékoztatására az Egyenetlen Beszéd minapi adásában azt mondta a Jelen újságírójának:
,,Nézd, az egy műfaj, én azt gondolom, csak az a kínos benne, hogy hétről hétre ilyen, hogy meghallgatjuk…”
Egon, nem meghallgatni kell a miniszterelnököt, hanem hatalmas egódat elgörgetni a két füled közé eső bőrlabdád elől és MEGHALLANI azt, amiket mond. Túllépni az ATV-s kocsmán:
,,…az értelemig és tovább! Szabad ésszel nem ,,adnod” ocsmány módon a szolga ostobát.”
A némethpéteri szintre ereszkedve elismerem, hogy a ,,meghallás” számodra komoly kihívás, viszont a népszavás főszerkentyűnél és a hozzá hasonló Ónody-Molnár Dóra okleveles mindensz*ristánál keresve se találhattál volna süketebbeket a valóságra.
A tiszás Manöken-Peti már korábban letörögette ego-szarvaid egy részét és azóta csüggesz ajkán szótlanul ,,mint a gyümölcs a fán”, így azt gondolom, hogy ne kívánd, hogy Orbán Viktor a riportalanyod legyen, mert nincs az az őszi agancshullás a természetben, ami az amúgy is csorbult egód szarvait jobban letöredezné fejedről, mint egy Orbán Viktorral készített interjú.
Hívogasd csak a cimbijeidet a stúdióba, náluk csillogtasd jóllakott napközisként okosságaidat. Ha Orbán megkérdezéséről álmodozol, előtte:
Egon, változtass az EGÓN.
Orbán Viktor tetszik ez vagy sem, de egy másik súlycsoport hozzád képest és ezt pusztán a szellemi kapacitás vonatkozásában gondolom.
Javaslom , hogy jelen írásomat ne csak olvasd, avagy hallgasd, de halljad is meg!
Bognár Zsolt Parabolha/
Kérjük a segítségedet:
7 nap múlva lehet, hogy bezár a mindenszo.hu – Wittinghoff elérheti a célját
Támogasson minket!
Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.
Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!
Átutalással szeretne támogatást küldeni?