Támogatás
vasárnap, április 20, 2025
Támogatás
Támogatás

Be akarja fogni a pap száját a libsi média: Liberális össztűz a hódmezővásárhelyi papra – a libsik szerint egy papnak nem lehet véleménye

0 megjegyzések 5 megtekintés

Íme a veretes címek (gyönyörű, de tényleg!):

 

  • Nyíltan a Fidesz mellett kampányolt a hódmezővásárhelyi plébános … (444.hu)
  • Szinte fideszes kampánybeszédet mondott a hódmezővásárhelyi … (MNO.hu)
  • Index – Belföld – Megdöbbentően nyílt kampányt nyomott a plébános a … (index.hu)
  • Itthon: Megígérte, betartotta: a hódmezővásárhelyi plébános a … – HVG
  • Amit a hódmezővásárhelyi plébános csinált, az a legalja, csak sajnos … (merce.hu)
  • Nyíltan a fideszes jelölt mögé állt a hódmezővásárhelyi plébános … (alfahir.hu)

Hát nem cuki?

A román miniszterelnök Székelyeket fellógatós szövege nem gáz, vagy alig-alig ítéli el a libsi sajtó, a HVG-ben egyenesen a román miniszterelnököt mentegető cikk jelent meg.

Konrád György nyilatkozata Orbán Viktorról (az agyonlövetős szöveg, emlékszünk) maga a csodálatos sajtószabadság jegyében történt. UGYE?

Ám, ha egy pap mondja el a véleményét közéletről, NA AZ TARTHATATLAN!
Na, éppen ez a baj a liberális médiával! Se nem liberális, se nem toleráns.
Hanem kirekesztő, törvénysértő, magyarellenes, és jogellenes cselekmények sorát követik el nap, mint nap.

Akkor nézzük az Alaptörvényt:

Az Alaptörvény IX. cikke foglalkozik a véleménynyilvánítás és a sajtószabadság kérdésével. Az elfogadott és kihirdetett szöveg a következő:

„IX. cikk
(1) Mindenkinek joga van a véleménynyilvánítás szabadságához.
(2) Magyarország elismeri és védi a sajtó szabadságát és sokszínűségét, biztosítja a demokratikus közvélemény kialakulásához szükséges szabad tájékoztatás feltételeit.
(3) A sajtószabadságra, valamint a médiaszolgáltatások, a sajtótermékek és a hírközlési piac felügyeletét ellátó szervre vonatkozó részletes szabályokat sarkalatos törvény határozza meg.”

 

Kedves libsi média! HOL VAN ITT, hogy pap nem szólhat? Hm?
Sehol!
Maradjunk ennyiben!

 

mindenszo.hu

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.