Támogatás
szerda, április 23, 2025
Támogatás
Támogatás

Bayer Zsolt: nem unják még Gyurcsányék, hogy a hergelésnek semmi értelme?

0 megjegyzések 1 megtekintés

Bayer Zsolt egyik legújabb Facebook-bejegyzésében egy újabb balos tüntetésre hívta fel a figyelmet.

Többek között olyan kérdéseket tett fel a közösségi oldalán megosztott kép kapcsán, hogy azon „Biztos nem egy kisebb turistacsoportot látunk?” De a publicista szerint azt sem lehetett a felvétel alapján eldönteni, hogy

„ez már elkezdődött vagy még tart, netán már vége?”

Bayer azonban talán arra volt a legkíváncsibb, hogy „Nem unják még Gyurcsányék, hogy a hergelésnek semmi értelme, mert nem kíváncsi rájuk szinte senki?”

Kifulladnak az ellenzéki tüntetések?

Ezzel többek között utalhatott Márki-Zay Péter vagy a Momentum nemrégiben befuccsolt demonstrációira is. Hiszen ahogy arról portálunk is beszámolt, augusztus 8-án, hétfőn az ellenzéki párt kora délutánra tüntetést hirdetett a Kossuth térre az Országház elé, ám a pártaktivistákon, a sajtón és a turistákon kívül senkit nem érdekelt a megmozdulásuk.

Márki-Zay legutóbbi „kormánybuktató” tüntetésére pedig alig 200-an ha kíváncsiak voltak.

 

(mandiner.hu)

 

 

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

Támogasd munkánkat egy lájkkal! Köszönjük!

 

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.