Támogatás
vasárnap, április 20, 2025
Támogatás
Támogatás

ÁRULÓK – Ezek a magyar politikusok árulták el a lengyeleket Brüsszelben

0 megjegyzések 1 megtekintés

Mint azt csütörtökön megírtuk, üdvrivalgás tört ki az EP-ben, miután megindították a lengyelek elleni eljárást. A döntés előtt elhangzott, hogy a lengyel jogállamiság helyzete „az uniós értékek súlyos megsértésének egyértelmű kockázatát hordozza magában”. A dokumentumban gyors cselekvésre szólították fel az uniós tagországok kormányait tömörítő tanácsot, amely négyötödös többséggel dönt majd arról, hogy fennáll-e a veszélye a közösségi alapértékek csorbulásának Lengyelországban.

Fotó: AFP

Mint ismert, a hetes cikk olyan, többlépcsős eljárást tesz lehetővé, mely végső esetben akár az érintett állam szavazati jogának felfüggesztésével is járhat, ehhez azonban az összes többi tagország egyhangú támogatására van szükség. Ha a döntés végrehajtásra kerül, akkor ennél jobban is megszívathatják a lengyeleket, ugyanis az alapszerződés a szavazati jog elvételét csak példaként említi. Akár az uniós forrásokat is megvonhatják tőlük.

A szégyenletes eljárásban Soros brüsszeli kitartottjai ezúttal is vastagon benne voltak. Név szerint:

  • Jávor Benedek (Párbeszéd), (aki a legtöbbször jelentette fel a saját hazáját Brüsszelben),
  • Molnár Csaba (DK), (Gyurcsány ölebe),
  • Niedermüller Péter (DK),
  • Szanyi Tibor (MSZP) és
  • Ujhelyi István (MSZP).

Ezek a képviselők is megszavazták a lengyelek megszívatását.

Jávor Benedek.

Fotó: MTVA – Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap

A balliberális gyűlöletkoalíció ezúttal is együtt szavazott.

(forrás: Bácskai Balázs, 888.hu)

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.