Támogatás
Támogatás
Támogatás

Agyhalál – „Óriási hibának tartom a magyar szavazók lenézését” – mondta a „patkánykormányzás van Magyarországon” kijelentést tevő Ujhelyi István

0 megjegyzések
Facebook

A Mandinernek adott interjút Ujhelyi István. Érdekes, most kisebb az arca.

Az interjú során tett egy érdekes kijelentést:

Óriási hibának tartom a magyar szavazók lenézését

 

Igen, nem tévedés, ezt ő mondta, maga Ujhelyi.

 

Vajon az az Ujhelyi, aki korábban „patkánykormányzás”-ról beszélt, most mitől fordult ekkorát? Nem hiteltelen egészen véletlenül tőle egy ilyen mondat? Mit képzel ez magáról? Hogy felejtünk? Hogy ostobák vagyunk, akik mindent elfelejtenek?

Nem Pityu, nem felejtünk! Tudjuk ki vagy!

 

Egy ócska hazaáruló!

 

 

mindenszo.hu

 

 

Add tovább!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.