Támogatás
Támogatás
Támogatás

A teljes magyarországi Soros-banda nekimegy a Nemzeti Konzultációnak

0 megjegyzések
Facebook

 

Látja mindenki a Facebook hirdetést? Soros a Nyílt Társadalom Alapítványon keresztül reklámozza saját magát, és hazudtolja meg saját, korábbi migrációs pontjait videóüzenetében.

Kijött a fényre a vénember, ami óriási hiba volt. A liberális mantrának vége: Nincs Soros terv! Mondták a libsik.
DEHOGYNEM VAN!

Most majd nem csak az Open Society Foundation fogja Sorost ezerrel reklámozni, jön a Helsinki Bizottság, az Amnesty International, a MIGSZOL, a Migration Aid, a TASZ, a F@SZ, a B@SZ, és minden ami mozdítható, meg az is, ami nem. 4800 milliárd Forintból lehet itt kérem nemcsak kampányolni, hanem a fél országot felvásárolni ekkkora vagyonból.
Az utalás megjött, a kampány elkezdődött….durva lesz, egyre durvább!

 

Mindenszo.hu

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.