Támogatás
hétfő, május 12, 2025
Támogatás
Támogatás

A parizeres kijelentette: „A Jobbik dinamikus erősödésnek indult.” – Igen, már nem 7, hanem 9%-on van

0 megjegyzések 5 megtekintés

Krumplis, vagy parizeres. 6 milliós képviselő. Sokféle neve van neki. Míg mások Jákobnak hívják.  A Jobbik utolsó elnökéről van szó. Ő (Jakab) fogja lekapcsolni a villanyt.

A Jobbiknak van egy csicskaportálja, amit Alfahírnek hívnak. A portál arról híres, hogy ott dolgoznak a Jobbik seggnyalói. Na, ennek a portálnak adott interjút Jakab. Tehát lényegében saját magának adott interjút. A „mikrofonállványok” jól alákérdeztek, ő pedig válaszolt a szörnyen nehéz „kérdésekre”.

Egyik ilyen nagyszerű, diadalittas kijelentése a 6 milliós képviselőnek az volt, hogy „A Jobbik dinamikus erősödésnek indult.”  Igen, annak. 7% helyett most 9%-on van. Ne feledjük, hogy a párt 2018-ban még 20% felett volt. Tehát a „dinamikus erősödés” a régi állapotokhoz képest nézve, több mint mínusz (!) 10%! Bravó, képviselő úr. Ezúton is szeretnék gratulálni az „erősödéshez”.

További jó erősödést kívánunk!

 

 

mindenszo.hu

 

 

Oszd meg a barátaiddal is!

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.