Támogatás
szerda, április 23, 2025
Támogatás
Támogatás

A nyúltolvaj Juszt Laci ma is elfelejtett igazat mondani – Szerinte jövőre nem lesz gazdasági növekedés

0 megjegyzések 17 megtekintés

Laci, aki hobbiját tekintve nyúltolvaj (erről jogerős bírósági ítélete van, ergo papírja van róla, hogy nyúltolvaj), most éppen felcsapott közgazdásznak és megszakértette a magyar gazdaságot és rögtön vaskos megállapításokat tett.

Miután minden normális közgazdász kifejtette, hogy a jövő évi növekedés 3-4% lehet, Juszt Laci ettől sem tántorodott el és ő bejelentette, hogy márpedig nem lesz jövőre gazdasági növekedés, mert az „Orbán lop”! Hogy mit lop, nem tudjuk meg sosem tán a baloldaltól, de sebaj, szerintük lop: áhhá, tehát attól, mert Orbán lop, attól lesz gazdasági növekedés és a 2010-es szinthez képest a magyar aranykészlet 3 tonnáról ezért növekedett 99 tonnára, az ország vagyona pedig 10 ezer milliárd forint alatti szintről ezért ment fel 20 ezer fölé. Mert ugye Orbán „lop”. Világos. Érthető.

És gazdasági növekedés NEM lesz, mert a Juszt kijelentette.

 

Szerintünk meg lassan rá is ki kéne hívni már az ügyeletet.

 

 

mindenszo.hu

 

 

 

 

 

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.