Támogatás
kedd, április 22, 2025
Támogatás
Támogatás

A hazaáruló Ujhelyi nem fogja megszavazni Von der Leyent! Oszt akkor mi van, Pityu???

0 megjegyzések 2 megtekintés

Miután az MSZP lebukott 6%-ra az EP választáson, a kampányfőnököt, a hazaáruló Ujhelyit egy EP mandátummal jutalmazták. A hazaáruló képviselőt minden bizonnyal nagyon zavarhatja a V4-ek győzelme, ugyanis a Pityu kijelentette, hogy nem fogja megszavazni Von der Leyent! Na és akkor mi van, Pityu??? Kit érdekel a Te 6%-os pártod, és az az egy rohadt, nyomorult EP mandátumotok? A kutya sem szarja le, hogy kire szavazol, és kire nem, Pityu!
Mivel az MSZP egy megszűnőben lévő párt, a lónak a f*szát sem érdekli, hogy Te kire szavazol, vagy kire nem! Szóval lépjél egyet hátra Pityu, és fogjad be az arcodat!

Köszi!

mindenszo.hu

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.