Támogatás
szombat, június 7, 2025
Támogatás
Támogatás

Puzsér nekiment Karácsonynak – Visszalépésre szólította fel a főpolgármester-jelöltet – Videó

0 megjegyzések 4 megtekintés

Puzsér Róbert főpolgármester-jelölt nyilvános Facebook-posztban küldte haza Karácsony Gergelyt, arra szólítva fel a több ellenzéki párt által támogatott jelöltet, hogy lépjen vissza. Puzsér arról is ír, hogy ő maga céltábla lett, minden oldal rá vadászik.

 

A várost elárasztották a személyemet gyalázó hirdetések, kormány és háztáji ellenzéke egymással versengve vadászik rám. Tarlós István plakátjain cirkuszi bohóc vagyok, Karácsony Gergely plakátjain báb Orbán zsinegén. Facebook-kampány indult a hiteltelenítésemre – egy tisztázatlan hátterű álhír-oldal milliókat költ, hogy minél több idővonalba eljusson a rágalom: a Fidesz kamujelöltje vagyok. Két hét van hátra a választásig. Tarlós István városvezetése maga a koncepciótlan, de üzembiztos sodródás, Karácsony Gergely egyik hazugságából a másikba esik, így a rá vonatkozó kritika sportértéke egyre csekélyebb. Felszólítom Karácsony Gergelyt, hogy a budapestiek érdekében ne akadályozza tovább Tarlós István leváltását! Felszólítom Karácsony Gergelyt, hogy ne okozzon újabb ötéves fővárosi uralmat az illiberális kurzusnak! Saját politikai megsemmisülésének árát ne Budapest fizesse meg! Felszólítom Karácsony Gergelyt, hogy lépjen vissza! Tudom, hogy még soha életében nem tett semmi ilyesmit, de fontos politikusi erény felismerni, ha ennek eljön az ideje. Most van itt ez a pillanat. Egy kicsiny lépés hátra Karácsony Gergelynek – egy hatalmas lépés előre az ellenzéki többségű Budapestnek.

(blikk.hu)

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.